Carta Organisasi dan Direktori Pegawai

Pengarah

Pn. Haryany Bt. Mohamad
Pengarah
haryany@penangmuseum.gov.my
Ext:115

Pegawai

En. Fairudz Ikhwan bin Zulkifli
Kurator – Balai Seni Lukis
fairudz@penangmuseum.gov.my
Ext:121

Pn. Noorida bt.Noordin
Penolong Kurator
noorida@penangmuseum.gov.my
Ext:130

Pn. Zakiah bt. Ismail
Penolong Jurutera
zakiah@penangmuseum.gov.my
Ext:131

En. Muhammad Syazwan bin Mat Isa
Penolong Kurator - Balai Seni Lukis
syazwan@penangmuseum.gov.my
Ext:104

En. Mohamad Ihsan bin Sazali
Penolong Kurator 
ihsan@penangmuseum.gov.my
Ext:116

 

 

 

Pn. Jannatun bt.Wan Chee
Pembantu Akauntan
janna@penangmuseum.gov.my
Ext:122

Cik Ilyana bt. Abdul Rashid
Pembantu Tadbir (Akaun)
ilyana@penangmuseum.gov.my
Ext:123

En. Mohamad Shafiq B. Abd. Malek
Pembantu Muzium
shafiq@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Mohammad Faridth B. Mustafa
Pembantu Muzium
faridth@penangmuseum.gov.my
Ext:127

 

En. Mushtaq Ahmad bin Abdul Munaf
Pembantu Muzium
mushtaq@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Abdul Hadi Qusairy bin Mohd Hanifah
Pembantu Muzium
abdulhadiqusairy@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Zulkifly bin Rosli
Pembantu Muzium
zulkifly@penangmuseum.gov.my
Ext:127

En. Abdul Rahim bin Che Din
Pembantu Operasi
rahim@penangmuseum.gov.my

Mr. Nasrul Ridzuan bin Hawari
Pembantu Operasi
nasrul@penangmuseum.gov.my
Ext:1
28

Mr. Mohd Zulfeka bin Saharudin
Pembantu Operasi
zulfeka@penangmuseum.gov.my
Ext:111